Конференція педагогічних працівників

Традиційно старт новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян району. Конференція педагогічних працівників шкіл та дошкільних закладів Костянтинівського району – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий навчальний і окреслює пріоритетні завдання на наступний період. Цього року святкова зустріч відбулася 28 серпня у приміщенні Костянтинівської районної ради.

Перед початком заходу всі охочі мали змогу взяти участь в майстер-класах, що проводили представники закладів дошкільної освіти району на тему «Дивовижний вернісаж» (виготовлення фетрових іграшок та іграшок-антистрес, малювання піною, пісочна аплікація, паперові квіти та візитівки 3-D).

Почалася конференція з відеоролика «Ключові новації в освіті у Костянтинівському районі. Нова українська школа. Підсумок за рік», який познайомив присутніх з першими враженнями та здобутками освітньої реформи.

У роботі конференції взяли участь в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков, голова районної ради Олександр Оносов, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, начальник відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Костомарова, сільськи голови, представники навчальних закладів району, ветерани педагогічної праці, батьківська громадськість.

Очільники району привітали педагогів з початком нового навчального року, подякували вчителям за їхнє вміння вкладати у дітей не лише свої знання, але й серце і душу, побажали невичерпної енергії, творчих здобутків та впевненості у власних силах.

Також на заході були нагороджені Почесними грамотами та Подяками районної ради й райдержадміністрації переможці та лауреати конкурсу «Кращий працівник року – 2019» в галузі освіти у номінаціях «Кращий учитель-методист закладу загальної середньої освіти», «Кращий керівник закладу дошкільної освіти»; Грамотами відділу освіти переможці районного конкурсу «Клас року» та команда-переможця у спортивно-масових заходах 2018-2019 н. р. Грамотами; Подяками працівники закладів освіти та сільські голови, ветерани педагогічної праці отримали цінні подарунки.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулася нчальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Костомарова. Наталія Анатоліївна підвела підсумки першого року роботи Нової української школи, розповіла про ключові новації в освіті Костянтинівського району. Також за підсумками роботи за рік було вручено вимпел за високі показники у вихованні дітей дошкільного віку, перехідну нагороду «Яскраве Сонечко» та сертифікат на суму 1000 грн. від районної організації Профспілки працівників освіти педагогічному колективу закладу дошкільної освіти «Червона Шапочка» с. Іванопілля; вимпел за високі досягнення педагогів та їх вихованців, перехідну нагороду «Мудра Сова» і сертифікат на суму 1500 грн від районної організації Профспілки працівників освіти педагогічному колективу Новодмитрівського НВК.

Також працівників освіти привітала ветеран педагогічної праці Людмила Новицька.

Чудовий настрій всім присутнім дарували група кращих спортсменів району «Мужність» Софіївського НВК та акордеоніст Сергій Цибульник.

Завершився захід першим дзвоником, який пролунав для педагогічних працівників закладів освіти району, він сповістив про початок нового 2019-2020 навчального року. Тож побажаемо всім відмінного здоров’я, благополуччя і якомога більше радісних моментів!