Конференція педагогічних працівників

Традиційно старт новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян району. Конференція педагогічних працівників шкіл та дошкільних закладів Костянтинівського району – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий навчальний і окреслює пріоритетні завдання на наступний період. Цього року святкова зустріч відбулася 20 серпня у приміщенні Костянтинівської районної ради та мала тему «Освіта Костянтинівського району в умовах пандемії: через терни-до зірок».
У роботі конференції взяли участь голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов, голова районної ради Олександр Оносов, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, начальник відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Костомарова, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко, представники навчальних закладів району.
На початку зустрічі учасники заходу мали можливість пригадати головні події минулого навчального року, переглянувши демонстраційні відеоролики «Дистанційне випробування в умовах карантину» та «Майбутнє України в руках сучасного учителя».
З привітанням й означенням головних шляхів розвитку освіти Костянтинівського району в новому 2020-2021 начальному році виступила начальник відділу освіти Наталія Костомарова. Наталія Анатоліївна нагородила грамотами переможців обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека 2020» та переможців обласного конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».
Для вручення нагород і привітання переможців та лауреатів районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2020» в номінаціях: «Початкова освіта», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Хімія», «Зарубіжна література» було запрошено голову Костянтинівської райдержадміністрації О.Рослова.
Також привітали педагогів з новим навчальним роком та високими досягненнями на освітянській ниві голова районної ради О.Оносов та заступник голови районної ради Л.Степаненко. За підсумками районного конкурсу «Кращий працівник року в галузі освіти – 2020» вони нагородили переможців в номінаціях «Кращий педагог — організатор закладу загальної середньої освіти» та «Кращий вихователь дошкільної освіти».
За давньою традицією в районі також проходять конкурси учнівського самоврядування. У номінації «Лідер року» став переможцем учень Новодмитрівського НВК Дмитро Лутченко та «Кращий клас року — 2020» — колектив учнів 7 класу Новодмитрівського НВК. Районна адміністрація нагородила ноутбуками талановитих дівчат та хлопців даного закладу освіти.

Протягом усього заходу для всіх присутніх лунали щирі вітання та музичні композиції.