«Колос» грає

1 березня 2020 року почався фінальний етап Чемпіонату Донецької області з футболу «Зимова першість» серед команд 2005 р.н. в яку потрапили: ДВУОР 2005, ФК «Авангард» 2005, ФК «Авангард» 2006 та ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради.
Завдання участі в цьому турнірі для нашої команди було перехід до формату гри 11 на 11, пройти загартування з більш старшими за віком командами, грубо кажучи, робота з прицілом на перспективу. Турнірних завдань, як таких, бути не могло, тому що занадто вагоме відставання за віком. Ну як то кажуть, апетит приходить під час їжі, нам вдалося подолати груповий етап і пробитися у фінальний. У півфіналі нас чекав ДВУОР 2005. Завдання на гру було виглядати гідно. Установка була, зіграти строго і компактно в обороні, без розривів. Розташовуватися строго в захисті в проміжку на власному штрафному майданчику і центром поля, використовувати постійно підстрахування у відборі. Не залишати один в один, так як суперник має фізичну перевагу. В атаці грати на контрвипади з швидким переходом, з надією на стандарти. Установку виконувати команда старалася. Перший тайм закінчили 0-0. При цьому мали самі шанс двічі забити зі стандартів. Суперник мав територіальну перевагу, але небезпечних моментів не давали робити. Другий тайм почали в такому ж руслі. До середини другого тайму підсіли фізично, потрібно було 4-5 рівноцінних замін, але їх не було. У підсумку, що прикро, отримали не обов’язковий пенальті 0-1. Переломити хід гри і зрівняти рахунок варіантів особливих не було. В кінці пропустили ще один не обов’язковий чисто воротарський гол 0-2. Закінчили цілком гідно. Хоча звичайно море емоцій, при вдалому розкладі можна було звести гру до нічийного результату і довести до серії пенальті. Але це вже напевно було б перебір.