«Колос» грає!

З 12 по 15 грудня в м. Харків проходив чемпіонат України з футзалу серед команд 2007-2008 року народження (U-11) УДЮФЛ, в якому брали участь вихованці ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району Донецької області.

І тур проходив у спортивному залі Харківського національного університету ім. Каразіна 12 грудня 2017 року. Чемпіонат відбувався за круговою системою в чотирьох конференціях «Захід», «Центр», «Південь», «Схід». Кращі дві команди з кожної конференції розіграють звання чемпіона України в квітні 2018 року в м. Києві. Наша «східна» конференція поділена на дві зони: Дніпровсько-Запорізько-Полтавську і Харківсько-Донецько-Луганську.

Як ми і думали, рівень команд і організація проведення чемпіонату несумірний з чемпіонатом області та комерційними турнірами. Позитивним було те, що немає прохідних ігор, вікових переростків, існувала нормальна система перевірки документів. Ігри проходять за суворими футзальним правилам: чистий час, 4 секунди, аути, передачі через воротаря і т.д. Такий підхід був для нас дещо складним.

Великі проблеми надав ігровий м’яч SELECT FUTSAL TALENTO 13 — спеціально для даної вікової групи. В ігровому плані поступаємося у швидкості прийняття рішень, в розіграшах стандартів, воротарській позиції і особливо в фізичному плані. Намагалися нав’язувати боротьбу і брати максимум у кожній грі. В трьох матчах поступилися з різницею в 1 м’яч. У двох з них з командами ФК «Перша столиця» м. Харків і ДЮСШ 7 м. Харьків пробивали найнебезпечніші стандарти за 11 і 6 секунд до кінця з рахунком 2-3. Одній з команд програли в чисту в фізичному плані і по антропометрії. В цілому дуже корисна поїздка для досвіду і аналізу всього. Починаємо підготовку до наступного туру. Тепер легше — загальна картина зрозуміла. Постараємося максимально врахувати всі моменти і виглядати гідно.