«Колос» грає!

Найскладніший сезон з щасливим переможним кінцем. ДЮСШ «Колос» Костянтинівський район Чемпіон Донецької області з футболу серед команд 2008-2009 р.н. 30 травня на стадіоні «Прапор» у м. Краматорськ проходив фінальний етап Чемпіонату Донецької області з футболу серед команд 2006-2007 р.н. та 2008-2009 р.н.

Наша старша вікова група з потом та кров’ю стрибнула в останній вагон фіналістів та попала в найкращу фінальну четвірку, хоча в своєму складі практично не має гравців 2006 р.н. В полуфінальній грі ми поступилися 0:2 ДЮСШ м. Мирноград, хоча по грі, як не дивно не поступалися, мали велику кількість гольових моментів, але пропустили дурні голи, тим і образливіше. За 3 місце поступилися фавориту змагань, в даній віковій групі, команді ДЮСШ м. Покровськ 1:2. Але по великому рахунку вдалий виступ в даній віковій групі, якщо дивитися адекватно на речі. Розв’язка ж чекала нас у віковій групі 2008-2009 р.н. У полуфінальній грі ми впевнено обіграли ДЮСШ м. Вугледар 4:1. В другому полуфіналі ФК «Авангард» м. Краматорськ був сильнішим за ДЮСШ м. Покровськ 2:0. Фінал обіцяв бути цікавим. Так і сталося. Перший тайм був рівний, але по моментами суперник був ближче до успіху. Але починаючи з другого тайму ми повністю взяли гру під контроль. Під кінець гри ми повинні були дотиснути суперника, але не реалізували моменти. Доля чемпіонства вирішувалася в серії після матчевих пенальті. Кульмінація була на межі. Після п’яти ударів рахунок був нічийним знову. Били до першого забитого. Доля зважилася аж у восьмій серії. КОЛОС ЧЕМПІОН. Ця перемога нам далася не легко, був тяжкий сезон, відбувалися різні перешкоди. Ми були сильніше за це. З нами найкращі. Ми перемогли.