«Колос» грає

12 березня 2019 року відбулася гра-відповідь матчу плей-офф Чемпіонату України з футзалу серед команд U-11 за право виходу у фінальну вісімку в м. Дружківка в спортивному комплексі ГРЕТА.

ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району — КДЮСШ-12 м. Харків 3:3.

Наша команда гідно прийняла гостей з Харкова. План на гру на початку вдалося виконати, високий пресинг, агресивна гра у відборі з великою кількістю ударів. І ми повели 3:0. Суперник почав явно психологічно плисти. Адже за сумою двох ігор залишалося відіграти лише один м’яч. Але стандарт в кінці першого тайму змінив все 3:1. Другий тайм намагалися зачепитися. Рахунок довгий час тримався 3:1, але нас він не влаштовував. Намагалися пробувати різні варіанти, щоб відігратися, ризикували. У підсумку закінчилося бойовою нічиєю. Дякуємо хлопцям за боротьбу, нашим батькам за підтримку. Вся команда боролася до кінця. Було приємно спостерігати за грою, всі присутні отримали задоволення від гри.