«Колос» грає!

З 4 по 6 грудня 2018 року проходив другий тур чемпіонату України з футзалу (U-11) під егідою УДЮФЛ.

ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району продовжує сенсаційно лідирувати в східній конференції футзальної ліги УДЮФЛ і після другого туру в м. Енергодарі Запорізької області.

У першій грі нашими суперниками була команда КДЮСШ #1 ФК «Спарта» м. Світловодськ Кіровоградської області. Гра складалася непросто. Довгий час рахунок на табло був нічия 0:0, але в другій половині зустрічі нашій команді вдалося переломити хід гри 3:0. У другій грі ми повторно зустрілися з господарями туру, командою Темп-ЗАЕС-ПРОДПСКІМ м. Енергодар. Після першого тайму рахунок на табло також був нічия 1:1, але в другому таймі Колос зібрався і довів гру до переможного кінця 5:1. У третій грі ми здобули впевнену перемогу над командою «Іста» — ДЮСШ #7 м. Дніпро. Але головна вирішальна сутичка нас чекала в четвертій грі з командою СДЮШОР #2 м. Кропівницький.

Нагадаємо, що в першому турі Колос здобув перемогу 5:2, але гра складалася дуже складно і більшу частину зустрічі суперник домінував. Після цього команда з Кропівницького перемогла у всіх іграх. Отже в цій грі СДЮШОР #2 почав впевнено, забив два м’ячі і повністю домінував на паркеті. Колос захищався і контратакував. У кінці першого тайму вдалося відіграти один м’яч 1:2.

Другий тайм почали агресивніше, намагалися пресенгувати по всьому паркету, але пропустили 1:3, за три хвилини до кінця гри, суперник порушив правила у своєму штрафному майданчику (м’яч потрапив у руку). Пенальті впевнено реалізував наш капітан 2:3. За одну хвилину 40 секунд до кінця у суперника було п’ять командних фолів і на останній хвилині гри вони порушили правила. Шостий фол — пробивається. До вирішального дев’яти метрового удару знову підійшов наш капітан і точним ударом приніс архіважливе очко, підсумок 3:3.