«Колос» грає!

ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району вже другий рік поспіль представляє Донецьку область на Всеукраїнському рівні в Чемпіонаті України з футзалу під егідою УДЮФЛ у віковій категорії U-11.
Згідно жеребкування наша команда потрапила до Східної конференції в групу, де представлені команди з Дніпровсько-Запорізько-Полтавсько-Кременчузсько-Кіровоградського регіону (у Східній конференції так само є Харківсько-Лугансько-Сумська група).
Перший тур нашої групи проходив з 13 по 15 листопада 2018 року в м. Дніпропетровськ, в спорткомплексі «Олімпія +» спорт-арена.
У дебютній грі нашими суперниками був постійний учасник УДЮФЛ команда із Запорізької області «темп — ЗАЕС ПРОДЕКСІМ» м. Енергодар.
Наша команда з Донецької області здобула впевнену перемогу з рахунком 6:1.
У другій грі нашим суперником так само був постійний учасник УДЮФЛ команда з Полтавської області ДЮСШ «Лідер» м. Кобеляки.
Впевнена перемога Колос 5:0.
Справжні сенсації відбулися в третій та четвертій іграх чемпіонату. Спочатку наша команда вийшла на паркет з господарями туру — командою ФК «Олімпія-Дніпро» м. Дніпро. Перегравши суперника тактично, зігравши на контратаках, «Колос» здобув перемогу 3:0.
В останній грі туру нашим суперником була команда СДЮШОР-2 м. Кропивницький. Отримавши поразку після першого тайму 0:2, наша команда зібралася і переламала хід гри. За дві з половиною хвилини до кінця гри, рахунок на табло був 2:2. Але завдяки стандарту і двом контратакам, в кінцівці гри «Колос» здобув перемогу 5:2 і сенсаційно після першого туру чемпіонату лідирує у своїй групі.
Другий тур відбудеться в м. Енергодар з 2 по 5 грудня.
Склад команди: капітан — Ковтун Павло; Журавов Владислав; Бардаков Даніїл; Маменко Віктор; Булатов Олександр; Кравченко Віталій; Щербіна Богдан; Шарніло Максим; Делалі Олег та Кандибка Василь.
Особливо вдало зіграли в першому турі та були справжніми лідерами команди Ковтун Павло і Булатов Олександр.
Віримо в краще і готуємося до наступних боїв!