Інформаційний день з питань впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації

07 квітня 2017 року за участі керівництва Костянтинівського району та сільських голів відбувся інформаційний день з питань впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації.

На даний захід було запрошено громадськість району, керівників сільськогосподарських підприємств, керівників установ та організацій району,  представників Костянтинівської, Дружківської, Торецької міських рад та Іллінівської територіальної громади.

Начальник відділу з питань впровадження реформ та децентралізації управління з впровадження реформ та децентралізації департаменту  інформаційної та внутрішньої політики Донецької ОДА Ірина Флорова проінформувала учасників наради щодо стану децентралізації в Україні і, зокрема, у Донецькій області.

Також були обговорені наступні питання: законодавче врегулювання процесу об’єднання територіальних громад; здобутки сформованих об’єднаних територіальних громад; нагальні питання для об’єднаних територіальних громад згідно перспективного плану формування територій громад Донецької області.

За результатами наради будуть створені робочі групи, які деталізують алгоритм вирішення проблемних питань.