«Індивідуальний забіг: разом — і для всіх»

26 травня 2020 року Костянтинівський район долучився до проведення обласного фізкультурно-оздоровчого заходу «Індивідуальний забіг: разом — і для всіх», який відбувся в парку культури та дозвілля «Ювілейний» м. Костянтинівка.
 
14 учасників забігу — це люди різновікових категорій, які піклуються про своє здоров’є, мають інтерес до спорту та беруть участь у різних заходах фізкультурно-оздоровчого напрямку в Костянтинівському районі.
Карантин вніс в життя кожного українця свої корективи і представники Костянтинівського району не є виключенням, тому ідея проведення індивідуального забігу наразі є актуальною і доречною. Навіть на відстані один від одного та в захисних масках учасники заходу отримали море позитивних емоцій від спілкування з учасниками заходу.
Бігуни подолали дистанцію близько 1000 м. Кожен з учасників отримав Грамоту відділу культури, молоді та спорту Костянтинівської райдержадміністрації та громадської організації КМО ВФСТ «Колос» за участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Індивідуальний забіг: разом — і для всіх».