ІІІ районний фестиваль української культури «Вільний степ».

23 серпня 2019 року в селі Софіївка Костянтинівського району пройшов ІІІ районний фестиваль української культури «Вільний степ», присвячений Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України.

Почався святковий захід майже з самого ранку змаганнями з пляжного волейболу та міні-футболу.

У програмі фестивалю були виставка-ярмарок декоративно-прикладного мистецтва, продаж виробів із дерева, майстер класи для дорослих та дітей, інтелектуально-розважальна гра квест, віртуальна подорож країнами Європи та областями України, велике піротехнічне шоу, гала-концерт з виступами кращих колективів та окремих виконавців. Була облаштоваша селфі зона. Для наймолодших гостей свята чекали різноманітні атракціони, батути, іграшки та неонові кульки.

Під час святкового концерту зі словами привітань до всіх присутніх звернулися в.о.голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков та заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко. Також було відзначено кращих працівників району Почесними грамотами районної ради та передано естафету «Від ювілею до ювілею» Іліінівській ОТГ. Ідея цієї естафети — вишивання карти нашого рідного Костянтинівського району, готова карта буде презентована на святкуванні 80-ти річного ювілею Костянтинівського району.

Працівники РБК «Ювілейний» та районного відділу КМСТ провели гру-квест для молоді «Вільний степ без кордонів!».

Закінчився фестиваль святковою дискотекою просто неба.