ІІ (районний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

28 жовтня 2017 року у приміщенні Костянтинівської районної ради відбувся ІІ (районний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх шкіл району. У конкурсі взяли участь 35 учні з 12 загальноосвітніх шкіл району.

Конкурс, започаткований у вересні 2010 року Указом Президента України, проводився з метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в районі та за його межами.

Змістовним, святковим та урочистим став цей день для більшості учнів шкіл. Завдання були різноманітними, цікавими, але й дуже нелегкими. Учасники конкурсу мали продемонструвати глибокі знання творчості Т.Шевченка, високий рівень загальномовної культури, творчий підхід до виконання завдань.

Члени журі відзначили, що найкращі результати виявили конкурсанти Новодмитрівського НВК, Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів та Олександро-Шультинського НВК, Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів. А саме:

І місце 5 клас – Булавіна Олена Сергіївна (Кіндратівська СШ І-ІІІ ступенів);

І місце 7 клас – Сідашова Вероніка Ігорівна (Іванопільська СШ І-ІІІ ступенів);

ІІІ місце 8 клас – Кулага Олександра Олегівна (Олександро-Шультинський НВК);

ІІІ місце 9 клас – Стрижевська Дар’я Андріївна (Новодмитрівський НВК).

Визначення переможців ІІ етапу конкурсу відбувалося за кількістю набраних балів учасниками. Відповідно, І місце посіли учні, які набрали від 20 до 24 балів, ІІ місце від 17 до 19 балів, ІІІ місце від 15 до 17 балів.

Виконуючи творче завдання, ці учні продемонстрували не лише вміння будувати власні роздуми логічно, добирати вдалі лексичні конструкції, знаходити переконливі аргументи, а й розкрили свій творчий потенціал, що є необхідною умовою конкурсу.

Джерело: Відділ освіти