І районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

18 січня 2020 року в приміщенні Костянтинівської районної ради пройшов І районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
16 учнів з 7 закладів загальної середньої освіти району презентували свої науково-дослідницькі роботи в 11 секціях з 8 наукових відділень МАН: англійська мова; українська мова; українська література; фольклористика; прикладна математика; експериментальна фізика; електроніка та приладобудування; мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми; правознавство; філософія; історія України.
У роботі засідань секцій Малої академії наук взяли участь методисти методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації: завідувач методичного кабінету В.А.Ходакова, методист, куратор психологічної служби Л.Р.Прокоф’єва, методист з бібліотечних фондів О.В.Макаренко, методист з інформаційних технологій О.О.Носова, директор РЦДЮТ М.Е.Пелих, методист С.М.Рудіченко; учителі-предметники, наукові керівники учнівських робіт.
Члени-журі кожної із зазначених секцій визначили переможців конкурсу-захисту. За отриманими результатами учні були нагороджені дипломами І,ІІ та ІІІ ступенів та посвідченнями учасників І районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малой академії наук України.
Наступним кроком наших переможців буде участь в ІІ (обласному) етапі конкурсу МАН, що відбудеться протягом лютого у м. Слов’янськ. Сподіваємося на перемогу та бажаємо успіхів у цьому нашим конкурсантам.