Гранти на Започаткування / Відновлення та Розвиток Підприємницької діяльності від “People in need”

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс з надання грантів для започаткування / відновлення і розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

Мета проекту: Створення і розвиток стійких джерел доходу для жителів Донецької області.   Дедлайн: 1 січня 2018 року

Максимальний розмір гранту:
Гранти до 25 тисяч гривень можуть бути надані всім учасникам.
Гранти до 50 тисяч гривень можуть бути надані учасникам, які нададуть найбільш перспективні грантові заявки і зможуть зробити власний грошовий внесок у реалізацію бізнес-плану в розмірі не менше 50% від суми гранту.

Хто може взяти участь в проекті?
Участь в проекті можуть приймати люди проживає в даний момент в одному з районів Донецької області: Олександрівський, Бахмутський, Великоновосілківський, Добропільський, Костянтинівський, Лиманський, Мар’їнський, Покровський, Слов’янський, Ясинуватський райони, а також міста: Авдіївка, Бахмут, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Мірноград, Новогродівка, Покровск, Селидове, Слов’янськ, Торецькому, Вугледар.

Умови проекту
Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є ефективність ваших планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:
• наявність ідеї по створенню (розвитку поточного) дрібного бізнесу або самозайнятості;
• наявність конкретного плану дій на 6-12 місяців після отримання гранту;
• обгрунтованість вашої ідеї і очікуваних показників (наприклад, виручки і витрат).

 

Дізнатися детальніше та подати заявку можливо за посиланням: ГРАНТ