Гранти для створення робочих місць на території Донецької області

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс з надання грантів для створення робочих місць на території Донецької області. Дедлайн — 31 березня 2018 р.

МЕТА КОНКУРСУ

Стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення та проживає поблизу лінії розмежування.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ?

Участь в проекті можуть приймати підприємства і фізичні особи-підприємці, які ведуть бізнес в одному з районів Донецької області: Бахмутський, Костянтинівський, Мар’їнський, Ясинуватський, а також в містах: Авдіївка, Бахмут, Торецьк, Костянтинівка, Селидове, Мар’їнка.

УМОВИ ПРОЕКТУ

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану використання гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

РОЗМІР ГРАНТУ

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць та становить 26 000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130 000 гривен, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ГРАНТУ

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини і матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів, придбання франшизи і т.д.

Прийом заявок здійснюється до 31.03.2018 року

Заявка для участі у конкурсі за посиланням  https://goo.gl/uopMKS

Всі питання щодо даного проекту ви можете направити на електронну скриньку job.ua@pinf.cz

Проект фінансується за підтримки за підтримки американського народу

Контакти: 0-800-210-174

Джерело: Гранти для створення робочих місць на території Донецької області