«Герої не вмирають»

«Герої не вмирають» — перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
 
20 лютого в Іванопільській С-Ш І-ІІІ ст. відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року — лютого 2014 року.
 
Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні на лінійці пам’яті «Небесна Сотня у наших серцях», яку розпочали виконанням Гімну України.
«Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході.
Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.
 
Учні 6-11 класів разом з учителем історії Казаковою І.О. переглянули фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».
 
У всіх класах упродовж тижня пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні: виховна година «Пам’яті трагічних днів» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Слава небесній сотні» (для учнів 1-3 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 4-5 класів), урок пам’яті «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 6-11 класів).