Герої не вмирають!

Бездонна прірва горя і скорботи
Панує в Україні на цей час.
І всі мої думки, і сльози, і турботи
За тими, хто життя віддав за нас.
Всім серцем вірили вони у кращу долю,
За неї на Майдані полягли…
 
Герої не вмирають!
Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом їх життя. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими учнів Торського НВК. З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, для учнів навчально – виховного комплексу були проведені години пам’яті: «Небесна сотня — герої не вмирають» (5-6 клас), «Вони помирали, щоб жила Україна» (7-11 клас), «Герої не вмирають» (1-4 клас), під час яких учні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання «Хвилина мовчання Небесна сотня», переглянули ряд відео файлів «Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Євромайдан. Хроніки подій», «Небесна Сотня», «Зима, що нас змінила. Небесна сотня».
Світлою молитвою за Україну завершилися години пам’яті, присвячені пам’яті героїв Небесної сотні: «Герої не вмирають! Слава Україні! Слава Нації! Україна – понад усе!»