Форум “Креативні індустрії для активного життя”,

Начальник відділу аналітики, регіонального розвитку та бюджетних програм Костянтинівської районної ради, координатор районного ресурсного центру  Сергій Івахнін взяв участь у форумі “Креативні індустрії для активного життя”, що проходив 7-8червня 2017 р. в м.Дніпро.

Захід відбувся в рамках проекту “Містки громадської активності” за фінансування Європейського Союзу.

Учасниками події стали творчі підприємці, експерти та інвестори, менеджери культури, спортивні функціонери, представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад та інші.

Програма форуму охопила тематичні напрямки: спорт, туризм, активний відпочинок, реабілітація людей з інвалідністю, організація міського середовища, технології транспорту, зв’язку та інші напрямки, які допомагають людям відчувати себе активними членами суспільства і сприяють мобільності в широкому сенсі. Також були представлені успішні приклади розвитку креативних індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, що шукають фінансування та партнерів. Учасники прослухали виступи практиків культурних і креативних індустрій, які поділяться своїм досвідом, доповіді дослідників креативної економіки, рецепти успіху в пошуку фінансування від представників грантодавчих організацій та інвесторів.