«Фестиваль з видів боротьби»

З 10-12 жовтня 2019 року в м. Маріуполь в палаці спорту «Новатор» Комунальним Позашкільним Навчальним Закладом «Обласна СДЮСШОР з видів боротьби» було проведено IV відкритий обласний турнір «Фестиваль з видів боротьби» серед юнаків та дівчат, присвячений до Дня захисника України. На змагання зібралися понад 220 спортсменів з різних міст та селищ Донецької області та м.Київ. Змагання відбувалися з трьох видів боротьби: греко-римської, вільної та дзюдо. Вікова група учасників від 8 до 18 років.

Почесними гостями фестивалю були керівники спортивних шкіл м.Маріуполя: Максим Геннадійович Узун директор ОСДЮШОР ім.Г.Г.Узуна, Олександр Миколайович Кулішенко директор КДЮСШ «Олімпія», Сергій Миколайович Кулішенко директор КДЮСШ «Прометей» та спонсори, які надали спеціальні призи в номінації за волю до перемоги та найкращу техніку: Леонід Миколайович Яковенко, Олександр Миколайович Пазій та Василь Васильович Чавка.

Під час офіційного відкриття заходу привітальне слово було надано директору КПНЗ «Обласної СДЮСШОР з видів боротьби» Олександру Соколову, який привітав зі святом та побажав учасникам заходу перемог.

За результатами боротьби переможцем з греко-римської боротьби у віковій категорії 2006-2007 р.н. став вихованець ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району Бударєв Олександр в/к 38 кг (тренер Вепренцов Д.Ю.)

Бажаємо спортсмену у майбутньому ставати тільки на найвищу сходинку спортивного п’єдесталу!