До Дня поезії

Поезія – особливий світ, в якому душа відволікається від буденності і святкує свободу. Вона є слово, що виходить не стільки від інтелекту, скільки від серця.  У віршах дихає саме життя – це знають усі, хто любить поезію.

29 березня 2018 року у цьому переконалися учасники та гості свята поезії, який провів Районний Будинок Культури  «Ювілейний» у приміщені філії  «Клубу-музею історії Костянтинівського району», присвячений Міжнародному дню поезії. Гостями були відомі поети Костянтинівського району, міста Костянтиніка та учні 8-х класів Новодмитрівського НВК.

На нашому святі ми славили світ поезії, що оспівує любов, красу, людські взаємини.

На заході звернулися до творчості таких поетів, як Ліна Костенко і Юрій Ряст. Біографії змінювалися показом слайдів з портретами поетів і звучали вірші.

Зі своєю творчістю гості свята познайомили наші імениті поети. Вірші власного твору натхненно читали: Надія Штанько, Михайло Милян, Олена Степанчук і Анатолій Сущев.

Гості свята відволіклися від буденної суєти, від прози життя і поринули в чарівний світ поезії, світ ідеальної, небесної краси.

Захід пройшов на одному диханні і залишив незабутні враження у всіх присутніх. За чашкою ароматного чаю продовжилося спілкування на теми літератури, віршів та поезії.

Також до уваги була підготовлена книжкова добірка поетичних творів різних епох, країн і авторів, яка чудово доповнила захід і продемонструвала можливості книжкового фонду бібліотеки.