День знань!

В перший день осені в Костянтинівському районі традиційно пролунали перші дзвоники, сповіщаючи про початок нового навчального року.

День знань — це особливе свято! Воно знаменує собою початок нових досягнення та успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати.

Дорогі першокласники, учні і студенти! Шановні педагоги та батьки!

Сердечно вітаю вас з Днем знань – радісним святом кожної родини, святом надії і сподівань, з якого розпочинається новий навчальний рік.

Бажаю всім цікавого і творчого життя, великих здобутків та славних перемог, впевненості в завтрашньому дні. Оволодівайте новими знаннями, щоб могли творити майбутнє нашого району своїми руками, змінювати життя на краще.

Нехай новий навчальний рік принесе, вам шановні педагоги, учні, студенти, батьки, якнайповнішу реалізацію добрих намірів і життєвих планів, додасть вам сили та натхнення.

 

З повагою, Голова Костянтинівської районної ради

Олександр Оносов