День знань!

День знань — це особливе свято! Воно знаменує собою початок нових досягнення та успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

3 вересня у всіх навчальних закладах району пролунав Перший дзвоник, ознаменувавши старт нового учбового року.  Цей день завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Майбутні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати.

У цей святковий день заклади освіти відвідали керівництво району, депутати районної та сільських рад, керівники підприємств, Почесні громадяни Костянтиніського району. Які щиро привітали учнів, учителів та батьків з початком навчального року. Та побажали всім цікавого та творчого життя, великих здобутків та славних перемог.