Заходи до Дня Європи в Торському НВК

Європа – дивовижний континент з багатою історією. Століттями Європа була роз’єднана через постійні війни та протиріччя. Але вже більше 50 років 27 країн Європи об’єдналися на основі спільних людських і демократичних цінностей в Європейський Союз, співпрацюють одна з одною, живуть у єдності та дружбі для того, щоб зробити світ кращим – досягати стабільності, миру та процвітання.

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається свято — День Європи. З метою популяризації серед молоді інформації щодо Європейського Союзу та інтеграції України в Європу в Торському навчально-виховному комплексі було проведено ряд заходів: Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе», виховна година «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну», гра-подорож «Ігри та звичаї країн Європи». Протягом дня дітьми була створена ментальна карта «Звичаї і традиції народів Європи».

А ще, до нашого закладу завітав колишній випускник школи – Будур Артем Миколайович, який є Чемпіоном України із самбо і дзюдо, також – Чемпіоном Європи зі змішаних єдиноборств. Артем розповів учням про свої спортивні досягнення та подорожі деякими країнами Європи.

Українські діти – діти сучасної Європи, мають бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України. Вони хочуть відкривати для себе Європу і пізнавати європейський простір.