День Цивільного захисту в Софіївському НВК

Протягом тижня у рамках виконання «Плану підготовки і проведення «Дня цивільного захисту» в Софіївському НВК проводились заходи з пропаганди ЦЗ та питань забезпечення безпеки життєдіяльності людини. Так, на уроках фізичної культури учні старших класів змагалися у комбінованих естафетах, демонструючи фізичну підготовку та спритність; на уроках «Захист Вітчизни» учні тренувались у вмінні надання першої медичної допомоги у разі виникнення НС, одягати правильно противогаз; з метою інформування учнів про правила поводження у разі виникнення НС були проведені виховні години у 1-11 класах.
З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, 19 квітня відбувся День цивільного захисту. В рамках якого була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників закладу. Об 11.00 за сигналом організовано, спокійно, але динамічно і швидко було проведено навчальну евакуацію. Учасники тренування дотримувались правил безпеки та поведінки, всі класи вийшли з приміщення школи організовано з вчителями, необхідними документами. Евакуація здійснена за 1,46.
Всі учасники освітнього процесу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички, щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.
Таким чином, практична спрямованість заходів, що проводились протягом Дня цивільного захисту, спонукатиме учнів до поглиблення знань з ЦЗ та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту пройшов організовано, всі заплановані заходи проведені. Але сподіваємося, що набуті знання і навички ніколи не знадобляться нашим учням і вчителям.
Ми віримо в мирне і щасливе майбутнє України!