День селища Зоря

День села — важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості. Саме таке свято пройшло 18 серпня 2017 року в селищі Зоря Костянтинівського району.

У цей святковий день всіх місцевих жителів вітали зі святом голова райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, начальник відділу аналітики, регіонального розвитку та бюджетних програм виконавчого апарату районної ради Сергій Івахнін, заступник голови Іллінівської сільської ради Юліана Стужук, секретар Іллінівської сільської ради Валентина Троян, почесний громадянин Костянтинівського району Сосо Кюрджиєв. Вони висловили слова подяки громаді за активність в розбудові села та побажали щастя, родинного затишку, миру, благополуччя та достатку.

Також на святі були присутні депутати Іллінівської сільської ради, керівники підприємств, жителі та гості району. У своїх виступах вони зичили міцного здоров’я та добробуту громаді, а селищу розквіту та наголосили,  що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

У програмі святкового заходу були різноманітні розваги для дітей, виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва, показ фільму «Моє село — моя родина», концертна програма, а також святкові танці для молоді.

Свято пройшло у дружній і теплій обстановці.  В черговий раз жителі селища довели, що вміють не тільки працювати, а й відпочивати.