День селища Бересток

Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто зростав у рідному селі, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку — від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

14 вересня 2019 року таке свято пройшло в с-щі Бересток. В цей день Бересток, як завжди, радо зустрічав гостей. На свято завітали заступник голови Костянтинівської районої рали Лариса Степаненко та  перший заступник Іллінівського сільського голови Іллінівської громади Наталія Лебедєва. Гості привітали місцевих жителів зі святом, побажали  міцного здоров’я, мирного неба над головою, добра та гарного настрою.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Сільські аматори сцени організували святковий концерт. Концертна програма супроводжувалась чествованням наймолодших та найстарших мешканців селища, вітали подружжя які прожили багато років у шлюбі та ювілярів. До усіх подяк додовались солодкі подарунки та сувеніри, які привезли гості свята.