День села в Новодмитрівці

Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто зростав у рідному селі, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку — від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.
20 вересня 2019 року таке свято пройшло в с-щі Новодмитрівка Костянтинівського району. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. На свято завітали керуючий справами виконавчого апарату Костянтиніської районної ради Наталія Тарасенко та заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман. Гості привітали місцевих жителів зі святом, побажали мирного неба над головою, міцного здоров’я, добра та достатку. Також всіх присутгіх привітав Новодмитрівський сільський голова Микола Яковлев. Були вручені Подяки районної ради та Грамоти сільської ради найактивнішим мешканцям громади.
Аматори сцени організували чудовий святковий концерт. Була підготовлена виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва.
Велику радість від свята отримали новодмитрівці та гості села, яка ще довгий час зігріватиме їх серця.