День села Торське

День села — це свято, яке об’єднує всіх жителів села. Історія села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

От і 5 жовтня 2019 року жителі села Торське святкували День народження своєї малої Батьківщини. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

Мешканців села привітала керуючий справами виконавчого органу Костянтинівської районної ради Наталія Тарасенко. Вона побажала всього найкращого по вручила Подяки районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток села Торське, активну громадську діяльність, а також  у зв’язку з Днем села та 80-річчям Костянтинівського району голові фермерського господарства «Терра» Віктору Посніку та вчителю Торського НВК Валентині Головченко.

На святкуванні звучали привітання для першокласників, сімей з новонародженими, подружніх пар які цього року святкують ювілей весілля, ровесників району та інших.

Загалом свято пройшло дуже весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, щодень села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу Батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.