День села Торське

У 2006 році Костянтинівська районна рада започаткувала День Костянтинівського району. А вже з 2007 року в населених пунктах стали в переддень Костянтинівського району святкувати Дня сел.

9 вересня 2017 року село Торське Костянтинівського району відзначило День села. Святкувати восени це свято стало вже доброю традицією для місцевих жителів. Це своєрідний підсумок збору урожаю, селянських трудів протягом весни та літа.

На святі були присутні  голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ісаков, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Ліхтенштейн. Почесні гості свята привітали жителів  та побажали щедрих врожаїв і вагомих здобутків, міцного здоров’я та благополуччя в сім’ях.

Торський сільський голова Тетяна Удовіченко висловила велику подяку директорам ФХ «Терра» Віктору Посніку та ТОВ «1 Мая» Борису Бондар за надану спонсорську допомогу в організазації Дня села.

Також на святі були нагороджені кращі комбайнери та трактористи за сумлінну працю та вагомий внесок в розвиток села, а також цінні подарунки отримали сім’ї в яких цього року народилися немовлята.

Жителів та гостей свята радували своїми виступами місцеві таланти. Загалом захід пройшов в теплій атмосфері та приніс всім масу позитивних емоцій.