День села Тарасівка

Село Тарасівка Костянтинівського району  — це велика родина, наші земляки: лікарі, вчителі, механізатори, тваринники, землероби. Берегти славні традиції, звичаї та свята рідного села, примножувати здобутки його на радість дітям, берегти село, не цуратися його свят і буднів — святий обов’язок кожного. Тому тут кожного року святкують таке чудове свято як День села. Цього року святкування пройшло 9 вересня і було присвячене 187-ти річчю з дня його заснування.

Жителів поздоровили зі святом голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, сільський староста Олександр Макоїд та депутат районної ради Роман Гончар. Вони побажали міцного здоров’я, наснаги, успіхів та мирного неба над головою. Також Н.Виниченко привітала з ювілеєм директора Тарасівського НВК Тетяну Клейменову та вручила їй Вітальну адресу райдержадміністрації та районної ради.

Також на святі були нагороджені цінними подарунками сім’ї, в яких цього року народилися немовлята.

У рамках святкування жителі та гості села могли насолодитись виступами учнів Тарасівського НВК, аматорів  сільського будинку культури та гарно провести час.