День села Предтечине

Дитячий гомін і сміх, радісні обличчя дорослих та веселий спів свята — саме в такій родинній атмосфері 14 жовтня Предтечине святкувало День села, а сільський будинок культури – 50-річний ювілей.

З цієї чудової нагоди до села завітало чимало гостей. Так, з вітальними словами прибули заступник голови Костянтинівської районної ради Лариси Степаненко та директор територіального центру соціального обслуговування Костянтинівського району Тетяна Нікітенко. Вони від щирого серця привітали всіх місцевих жителів зі святом та побажали здоров’я, щастя, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Також Л.Степаненко  вручила первиннії ветеранськії організації Предтечинської сільської  ради (голова Валентина Вітюк) альманах «Слово про ветеранів Костянтинівського району». Альманах виданий за підтримки голови Костянтинівської районної ради Олександра Оносова.

У програмі святкування були танці, співи, лунали слова подяки людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід, нині допомогають молодим відроджувати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.