День села Предтечине

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

27 вересня 2019 року мешканці Предтечине відзначали День села. Це свято э гарною нагодою зібратися односельцям разом, зустріти гостей, послухати душевних пісень, подивитися виступи аматорів сцени і своїх дітей.

З вітальними словами на захід завітали заступник голови Костянтинівської районої рали Лариса Степаненко та заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман. Вони побажали міцного здоров’я, добробуту у сім’ях, мирного неба над головою. Також Лариса Миколаївана вручила за сумлінну і багаторічну працю, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок в розвиток села Предтечине, а також у зв’язку з 25-річчям заснування Предтечинської сільської ради  та 80-річчям Костянтинівського району Подяку районної раді секретарю Предтечинської сільської ради Світлані Поповій. Яка в свою чергу також привітала односельців зі святом.

Свято пройшло дуже весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу Батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини. Нехай і надалі село процвітає народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.