День села Нова Полтавка

23 вересня жителі села Нова Полтавка святкували День народження свого чудового села.

День народження села — це умовна назва для свята всіх його мешканців, всього народу, який зберігає, шанує свої традиції і поважає історію своєї малої Батьківщини. Тож у Новій Полтавці цього дня зібралось чимало людей — і старші, і молодші, і зовсім малеча, і приїхало доволі багато гостей. Були присутні і такі поважні гості, як Роман Гончар (депутат районної ради, завідующий ФАПом с. Нова Полтавка) та Валентина Троян (секретар Іллінівської сільської ради).  Вони побажали родинного щастя, злагоди, міцного здоров’я, радості і миру.

Гарний настрій усім присутнім  протягом кількох годин дарували колективи художньої самодіяльності. Кожний їх виступ супроводжувався гучними оплесками. У програмі святкування були ігри та розваги для дітей і молоді, польова кухня.  Також на святі висловлювали подяки активним жителям села, звучали слова шани на адресу найстаріших мешканців Нової Полтавки.

Такі святкові заходи є черговою нагодою зібратися разом, відпочити, поспілкуватися та просто весело й цікаво провести час.