День села Миколаївка та відкриття дитячого садочку «Сонечко».

У житті мешканців села Миколаївка 8 листопада відбулася дуже радісна подія – в рамках святкування Дня села було урочисто відкрито дитячий садочок «Сонечко».
На відкриття садочку завітали в.о.голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков; голова районної ради Олександр Оносов; заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман; заступник голови районної ради Лариса Степаненко; начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Костомарова; депутат районної ради, Почесний громадянин району Тетяна Поправка.
Очільники району привітали всіх в відкриттям нового затишного садочку та побажали здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі, а також вручили солодкі подарунки для дошкільнят.
Дім, придбаний за кошти районного бюджету в сумі 100 тис.грн., в листопаді 2018 року став власністю сільської ради та прийняв статус закладу дошкільної освіти. На ремонт та реконструкцію з районного бюджету було виділено 220 тис.грн., 30 тис. грн. з бюджету сільської ради. Від благодійного фонду Бориса Колеснікова садочок отримав меблі на суму 60 тис.грн. Великий внесок у благоустрій території внесли працівники дитячого садочку, сільського будинку культури, сільської ради, бітьки.
Право перерізання стрічки було наданоо в.о.голові райдержадміністрації О.Ісакову, голові районної ради О.Оносову, начальнику відділу освіти райдержадміністрації Н.Костомаровій та Миколаївському сільському голові С.Кіценко. Після гучних оплесків всіх охочих запросили оглянути заклад.
Святкування Дня села продовжилось в сільському будинку культури села Миколаївка.
Присутніх вітали в.о. голови райдержадміністрації Олег Ісаков та голова районної ради Олександр Оносов. Вони побажали мешканцям громади міцного здоров’я, мирного неба над головою, добра та наснаги. Також Олег Іванович та Олександр Леонідович привітали учасницю районного конкурсу «Обличчя року» Надію Тютюнік, вона стала преможницею в номінації «Ровесник району». Були вручені Подяки районної ради приватному підприємцю Галині Немченко та депутату сільської ради Володимиру Ясько.
Односельців привітала Миколаївський сільський голова Світлана Кіценко. Вона вручила Подяки сільської ради та подарунки мешканцям села.
Під час всього святкового заходу чудовий настрій всім присутнім дарували аматорські колективи та окремі виконавці.
Загалом свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання. Тож нехай і надалі село процвітає народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку!