День села Миколайпілля

Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто зростав у рідному селі, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку — від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

16 вересня 2017 року таке свято пройшло в селі Миколайпілля Костянтинівського району. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. На свято завітали депутат Костянтиніської районної ради 7 скликангя, помічник народного депутата України Д.С.Омельяновича Василь Гнап та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Лобода. Гості привітали місцевих жителів зі святом, побажали  мирного неба над головою, добра та достатку і впевненості у завтрашньому дні.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Сільські аматори сцени організували незабутній святковий концерт, звучали веселі пісні та виконувалися запальні танці.

Велику радість від свята отримали миколайпільці та гості села, яка ще довгий час зігріватиме їх серця.