День села Миколайпілля

День села – це свято, яке пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часткою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди.

14 вересня 2019 року в Миколайпіллі святкували День села.

На свято завітала керуючий справами виконавчого апарату Костянтинівської районної ради Наталія Тарасенко. Наталія Валеріївна привітала місцевих жителів зі святом, побажала побажання миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на благо громади, а також вручила Подяки районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня села Миколайпілля та 80-річчя Костянтинівського району секретарю Миколайпільської сільської ради Максиму Воробйову та за особистий вагомий внесок у збереження та розвиток дитячого закладу, сумлінну працю, активну громадська діяльність та з нагоди Дня села Миколайпілля та 80-річчя Костянтинівського району завідувачу дошкільного навчального закладу № 29 «Лелека» Яні Білоус.

Також були присутні депутати сільської ради, керівники установ та організацій району, жителі і гості села.

Після офіційної частини свята, художні колективи та аматори сцени  своїми виступами подарували веселий настрій всім присутнім. Протягом всього заходу лунали слова шани та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодому поколінню  відроджувати рідне село й підтримувати славетні традиції свого народу.