День села Миколайпілля

Урочисто відзначати Дні сел у Костянтинівському райо вже стало доброю традицією. 15 вересня 2018 року таке свято завітало до села Миколайпілля. 

У цей день на святкуванні були присутні голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко, Дружківський міський голова Валерій Гнатенко. Гості свята привітали всіх присутніх зі святом та побажали мешканцям злагоди, благополуччя, міцного здоров’я, миру, а також розвитку та процвітання селу.

Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Тому, зазвичай, у цей день не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс, із усіх куточків України.  Цьогорічне святкування не стало винятком. Сільський будинок культури гостинно відчинив свої двері для великої кількості місцевих жителів та гостей села. Святковий концерт був насичений різножанровими виступами місцевих талантів. Кожний виступ аматорів супроводжувався бурхливими оплесками та щирими посмішками.