День села Марково

Урочисто відзначати День села у Костянтинівському районі стало вже доброю традицією. 2 вересня таке свято пройшло в селі Марково. Цими днями село святкувало 110-й ювілей.

Святкову програму під назвою «Святковий круїз» підготували та провели працівники Марківської сільської ради разом з РБК «Ювілейний» (директор Марія Іваніна).

На свято завітали з поздоровленнями заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко та начальник відділу аналітики, регіонального розвитку та бюджетних програм виконавчого апарату районної ради Сергій Івахнін. Вони побажали жителям миру, міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя, а селу — процвітання, стабільності та розвитку. Також Л.Степаненко презентувала первиннії ветеранськії організації Марківської сільської ради (голова Віктор Холін) альманах «Слово про ветеранів Костянтинівського району». Альманах виданий за підтримки голови Костянтинівської районної ради Олександра Оносова.

Протягом заходу жителі села з задоволенням насолоджувалися виступами художньої самодіяльності як своїх односельців, так і запрошених гостей із села Калинівка Бахмутського району. Окрім концерту, для марківчан та гостей села були приготовлені фірмовий плов та солодощі. Для наймолодших жителів села були організовані різноманітні розваги. У програмі свята був продемонстрований обряд сватання в рамках районного відкритого фестивалю «Живі традиції мого села» до Дня Костянтинівського району. По завершенню всіх чекала святкова дискотека.

Загалом свято було наповнене добром і теплом людських сердець, здатних як за себе порадіти за інших.