День села Кіндратівка

В селі Кіндратівка стало гарною традицією відзначати свято «День села», і цей рік не став винятком. Цього разу святкування відбулося 21 вересня.

День села тут святкується не вперше, але, як і щороку, для місцевих жителів цей день  справжнє народне свято, якого селяни з нетерпінням чекають, до якого ретельно готуються. Привітати жителів села зі святом приїхала керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко. Наталія Валеріївна привітала всіх присутніх зі святом, побажала всього найкращого жителям та гостям села, а також вручила «Вітальну адресу».

Також на святкуванні були присутні депутати Кіндратівської сільської ради, керівники підприємств та установ, гості району.

Концертне дійство було насичене різножанровими виступами місцевих талантів. У програмі святкування були також ігри та розваги для дітей і молоді.

За сценарієм свята увага була приділена всім категоріям жителів села: вшановували щирими словами та задушевними піснями  подружні пари, які прожили разом багато років, привітали ювілярів та найстаріших жителів села, працівників культури та інших.

Загалом на святі панувала щира по — справжньому сімейна атмосфера.