День села Іванопілля

Споконвіків було заведено восени підводити підсумок зробленого. Ось і в Іванопіллі стало доброю традицією щоосені святкувати День села. Цього року святкування відбулося 18 листопада.

У кожного із нас є велика Батьківщина – Україна, є і мала – рідне село, місто, край, де народився, навчився рідної мови, почав пізнавати навколишній світ. Цілий рік всі старанно трудилися на благо своїх родин та рідного району, тож заслужили на свято. Цей захід зібрав багато люду, на святі були присутні не тільки місцеві жителі, а й гості села.

На початку урочистостей зі словами привітання до присутніх звернувлися голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко та заступник голови районної ради Лариса Степаненко. Вони побажали всім мешканцям чудового настрою, міцного здоров’я, доброї долі та мирного неба. Також Наталія Михайлівна вручила Вітальну адресу Іванопільському сільському голові Людмилі Лукичовій, а Лариса Миколаївна — Подяку районної ради. Крім того Подяки отримали вчитель української мови та літератури Людмила Лаврова та голова первинної організації ветеранів Тамара Міщенко.
Зі словами вітань до односельців звернулася Іванопільський сільський голова Людмила Лукичова. Вітаючи земляків вона відзначила, що громада сильніша завдяки кожному жителю, висловила вдячність усім, хто сприяє її розвитку, хто небайдужий до життя села та вручила Почесні грамоти активним жителям села.
Всіх присутніх на святі вітали аматорські колективи – лунали пісні та вірші. Кожний виступ зустрічався гучними оплесками та щирими посмішками.
По завершенню свята всі охочі мали змогу поласувати смачним пловом та продовжити вітати один одного зі святом.