День села Іванопілля

Моє рідне село — світ дитинства чарівний, 
Де тополі до неба, де безкрая ріка. 
Кожен спогад про тебе такий неймовірний, 
Кожна думка про тебе солодка й гірка.

В Костянтинівському районі доброю традицією стало святкування Днів сел. Бо село – наш рідний дім, наше коріння та доля. Тут живе наше дитинство, це — частина нашого серця. Рідне село – це ми з вами, це наша Україна – мати. 
День села – це подія, яка єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле з сьогоденням та майбутнім. Саме таке свято відбулося в с. Іванопілля 2 листопада 2018 року.
На початку святкування учні Іванопільської школи підіймали настрій всім присутнім музичними іграми, які супроводжувалися гучними оплесками.
Іванопільців привітали голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко та Іванопільський сільський голова Людмила Лукичова. Гості побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту. Також сільський голова вручила Грамоти та Подяки найактивнішим жителям села.
Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Були згадані добрими словами сімейні пари, які прожили разом багато років.
Впродовж усього свята жителі села та гості приймали музичні подарунки від вихованців фольклорно-етнографічного ансамблю «Берегинька» (керівник Л.Лаврова).
По завершенню свята всіх чекала святкова лотерея та смачний плов. Кінцівкою святкування стала молодіжна дискотека.

Фото можливо переглянути у розділі «Фото».