День рідної мови у Кіндратівській СШ

Кожен народ свято береже єдину неповторну національну мову, яка є його візитною карткою. Для нас такою мовою є українська. Рідна мова – це мова, яку ми всі чуємо змалку, якою ми промовили перші слова. Ця мова зрозуміла і рідна всім нам. Без мови немає народу. І так само, як у кожної людини є одна мама, так і мова рідна лише одна. Людина може знати дві, три і більше мов, але рідною залишається материнська мова.
Відзначили День рідної мови і у Кіндратівській СШ I-III ступенів з поглибленим вивченням інформатики та програмування. Свято «Мово рідна, слово рідне», яке провела вчитель української мови та літератури Оксана Володимирівна, об’єднало учнів усієї школи. Багато школярів підготували вірші до виразного читання напам’ять. П’ятикласники провели танцювальний флешмоб під назвою «Україна – це ми!». Найбільшу кількість учасників мав колектив 1 класу.
Учитель української мови Ірина Іванівна провела між учнями 5-х класів конкурс знавців рідної мови. Під час змагання у школярів перевірялися вміння влучно добирати слова, знання прислів’їв, приказок і фразеологізмів. Перемогла дружба, учасники обох команд показали тверді знання з рідної мови.
21 лютого представники 3-6 класів долучилися до Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот».
Бібліотекар школи Леся Володимирівна підготувала виставку книг «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», де були представлені кращі сучасні видання про українську мову.
Учасників заходів до дня рідної мови нагородили патріотичними подарунками.