День працівників сільського господарства України

Коли у небі сонце розцвітає – 
Могутній оберіг врожайних нив, 
Його в надії, радості стрічає
Родина українських трударів.

Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України. Це свято тих хто всім серцем та душею прикіпів до рідної землі. Завдяки їх невтомній праці, терпінню, витримці та наполегливості ми отримуємо щедрий урожай із благодатної української землі.

День працівників сільського господарства це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе важку і важливу турботу – працювати на землі і годувати країну,  адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу. 14 листопада 2019 року напередодні цього чудового свята в Костянтинівському районі відбувся урочистий захід присвячений саме цим чудовим людям.

На початку заходу працівників сільського господарства привітали в.о.голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков та голова районної ради Олександр Оносов. Очільники району побажали щедрих урожаїв, тепла в душі та мирного неба над головою.

Також аграріїв привітали перший заступник Іллінівського сільського голови Наталія Лебедева; голова Костянтинівського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Валерій Щербань; Торський сільський голова Тетяна Удовиченко та Миколайпільський сільський голова Микола Гуторов; директор ТОВ Урожай», депутат районної ради Ольга Федорова.

День працівників сільського господарства — це одне з найбільших свят, які відзначаються восени. І це гарний привід нагородити найкращих працівників. Так на святкуванні були нагороджені:

Почесними грамотами департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області — керівник СТОВ «Злагода» Анатолій Поляцьковий, тракторист СТОВ «Злагода» Сергій Плохотніков та агроном СТОВ «Імпульс» Сергій Гоца;

Почесною грамотою Донецького обкому профспілки працівників АПК за вагомий особистий внесок в економічний і соціальний розвиток Костянтинівського району, активну співпрацю з профспілковою організацією – заступник начальника управління агропромислового розвитку Костянтиніської РДА Олена Пшенична;

Грамотами та грошовими преміями за досягнення найкращих результатів у збиранні врожаю ранніх зернових культур та найвищих показників виробництва в галузі рослинництва в 2019 році в номінації «Сільськогосподарські підприємства різних форм власності» – колектив СТОВ «Імпульс» (керівник А.М.Гарбуз), який одержав по 55,3 ц/га ранніх зернових культур на площі 873 га, колектив виробничої дільниці «Правдівка» ТОВ «БЕТА-АГРО-ІНВЕСТ» (керівник Л.Ф.Петричкович), який одержав по 47,6 ц/га ранніх зернових культур на площі 394,6 га, колектив ТОВ «Артема-9» (керівник О.А.Штанько), який одержав по 44,3  ц/га ранніх зернових культур на площі 1578 га; в номінації «Збиральні екіпажі», екіпажі сільськогосподарських підприємств, які досягли найкращих результатів за намолочення найбільшої кількості зерна  в період збирання ранніх зернових культур на імпортних комбайнах — екіпаж СТОВ «Злагода» Олександра Чайки, який комбайном «Massey Ferguson» з площі 439 га намолотив 1883,5 тонн зерна; збиральний екіпаж ПСА/Ф «Єлізавета» Василя Хмарука, який комбайном «JOHN DEERE» з площі  611 га намолотив 1899,4 тонн зерна; в номінації «Спеціалісти агропромислового комплексу» за найкращу організацію комплексу сільгоспробіт, високоефективне використання сільськогосподарської техніки, досягнення найвищих показників урожайності зернових культур — директор ТОВ «Урожай» Ольга Федорова, головний інженер ТОВ «1 МАЯ» Костянтин Чорний та бригадир тракторної бригади ПСА/Ф «Єлізавета» Олександр Чуриков;

Грамотами райкому профкому робітників АПК за багаторічну сумлінну працю, активну участь у вирішенні соціально-економічних проблем по захисту прав працюючих та великий особистий внесок у зміцнення авторитету профспілкової організації були — голова профспілки СТОВ «Злагода» Олена Сажнєва, голова профспілки ТОВ «Артема — 9» Любов Бондарєва, голова профспілки СТОВ «Імпульс» Олександра Новікова.

Після офіційної частину заходу всіх присутніх привітали своїми виступами аматорські колективі району. Гарний настрій всім присутнім дарували Оксана Сорока та Дарина Літвінова, ВА «Родина», Богдан Павленко, ВА «Дівчата», ТК «Планета Л», ФЕА «Берегинька», тріо «Доля».

Щира подяка працівникам РБК «Ювілейний» за організацію та проведення урочистого заходу.