День працівників сільського господарства!

Коли у небі сонце розцвітає – 
Могутній оберіг врожайних нив, 
Його в надії, радості стрічає
Родина українських трударів.

Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України. Це свято тих, хто всім серцем та душею прикіпів до рідної землі. Завдяки їх невтомній праці, терпінню, витримці та наполегливості ми отримуємо щедрий урожай із благодатної української землі.
День працівників сільського господарства це день, коли ми шануємо людей, що взяли на себе важку і важливу турботу – працювати на землі і годувати країну. Саме з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. 16 листопада 2018 року в селищі Довга Балка, напередодні цього чудового свята, в Костянтинівському районі відбувся урочистий захід присвячений саме цим чудовим людям.
Перед початком свята всі присутні мали змогу побачити фотовиставки «Життя аграріїв» та «Історія управління агропромислового розвитку», була облаштована локація «Святкова», що складалася з композиції маленьких та великих короваїв з зерна урожаю 2018 року. Також організатори облаштували фотозону «Осінь».
Урочиста частина заходу розпочалася з привітань та нагороджень.
Голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, голова районної ради Олександр Оносов та голова Іллінівської ОТГ Володимир Маринич від щирого серця привітали аграріїв зі святом, подякували їм за невтомну працю та побажали нескінченної енергії, миру, злагоди та міцного здоров’я.
Кращим працівникам сільгосппідприємств були вручені Грамоти та Подяки облдержадміністрації.
Н.Виниченко, О.Оносов та В.Маринич вручили Почесні грамоти переможцям у районному рейтингу господарств:
У номінації «Найвищий врожай зернових культур»:
І місце — СТОВ «Імпульс» (керівник А.М.Гарбуз);
ІІ місце — виробнича дільниця «Правдівка» ТОВ «Бета-Агро-Інвест» (керівник Л.Ф.Петричкович);
ІІІ місце — СТОВ «Торецьке» (керівник В.М.Голованьов).
У номінації «Кращі зернозбиральні екіпажі на комбайнах іноземного виробництва»:
І місце — екіпаж СТОВ «Злагода» Олександра Чайки;
ІІ місце — екіпаж ПП «Сільськогосподарська агрофірма «Єлізавета» Василя Хмарука.
Нагороду за найвищий врожай соняшнику отримало СТОВ «Торецьке» (керівник В.М.Голованьов).
Кращими в галузі рослинництва були визнані овочівник СТОВ «Імпульс» Юлія Шмарова та бригадир саду ТОВ «Сади Донбасу» Галина Томака.
За особистий внесок у вирощуванні, збиранні зернових культур, соняшнику і овочів були нагороджені головний агроном СТОВ «Імпульс» Сергій Віщунов та провідний інженер ТОВ «Бета-Агро-Інвест» Геннадій Лісай.
Також сільгосппрацівників привітав голова райкому профспілок працівників агропромислового комплексу Валерій Щербань. Валерій Іванович побажав аграріям здоров’я та успіхів, а також вручив Почесні грамоти кращим працівникам.
У 2018 році за ініціативи голови райдержадміністрації Н.Виниченко була представлена нова номінація – «Краще соціально відповідальне підприємство». За підсумками роботи 10 місяців 2018 року переможцем у цій номінації стало ПП «Сільськогосподарська агрофірма «Єлізавета» (керівник Сосо Кюрджиєв).
Також зі словами привітань до сільгоспрацівників звернулися керівник Костянтинівського відділення Ощадбанку Тетяна Лємок та сільські голови району.
Протягом всього заходу свої музичні подарунки дарували аграріям художні колективи району.
В Костянтинівському районі завжди з великою повагою ставилися до працівників сільського господарства. Їх тяжка та невтомна праця є запорукою щасливого життя району.
Тож ще раз зі святом наші шановні аграрії!

Фотоматеріал можливо переглянути у розділі «Фото».