День працівників культури та аматорів народного мистецтва

День працівників культури та аматорів народного мистецтва — це свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Без їхнього доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва стають неможливими реальні зміни у нашому суспільному житті.

9 листопада 2018 року відбулося районне свято, присвячене саме таким неймовірним людям.

Працівників будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасників аматорських колективів району привітали голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко та заступник голови районної ради Лариса Степаненко. Вони від щирого серця подякували культпрацівникам за їх роботу та високий професіоналізм, побажали натхнення в роботі, великих творчих успіхів, миру та міцного здоров’я, а також вручили Грамоти й Подяки райдержадміністрації та районної ради.

Своїх колег привітала начальник відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації Вікторія Казімір та вручила Грамоту вокальному ансамблю «Калина» Предтечинського СБК.

На чолі з заступником голови райдержадміністрації Вікторією Лоцман, працівників культури привітали представники соціальної сфери та начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Дудкіна.

Від щирого серця дарували свої виступи аматори сцени: учасниця фольклорного ансамблю «Берегинька» Іванопольської СШ Анастасія Василюк, вихованці театру танцю КЗ «Юність», Михайло та Яків Лиженко з інструментальним номером «Yesterday», Музика Каролина, Кононов Даніїл, Наберухіна Злата (Донецький палац молоді «Юність», студія циркового мистецтва), завідувач відділом культурно-освітньої роботи та організації дозвілля РБК «Ювілейний» Олександр Ділін та начальник відділу молодіжної політики та у справах сім’ї в управлінні з гуманитарних питань Краматорської міської ради Володимир Страшко, вихованці ДЮСШ «Колос», солістка Дарина Шапран, Христина Вдовіцина, тріо «Разные», солісти ансамблю народного танцю «Юність» з хореографічною композицією «Козачий пляс», соліст Володимир Доренський.
По завершенню свята вперше прозвучав гімн працівника культури, який був написаний заступником директора з культурно-масової, інформаційної та науково-методичної роботи РБК «Ювілейний» Крістіною Василюк.

У кінці хочеться відмітити, що завдяки всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва наш рідний Костянтинівський район живе повноцінним культурним життям. З року в рік їх майстерність та професіоналізм не тільки зберігає, а й постійно примножує українську культуру. Творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій та любові до животворних джерел народного мистецтва.

Ще раз зі святом, наші любі працівники культури та аматори народного мистецтва!

Фотоматеріал можливо переглянути у розділі «Фото».