День працівника соціальної сфери

03 листопада 2017 року в приміщенні Костянтинівської районної ради відбувся святковий концерт до Дня працівника соціальної сфери.

На святі були присутні голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Виниченко, голова районної ради Олександр Оносов. Очільники району привітали працівників соціальної сфери зі святом та висловили слова вдячності за відданість обраній справі, чуйність і любов до людей, а також вручили Грамоти, Подяки райдержадміністрації та районної ради за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю кращим працівникам соціальної сфери.

Ширі слова вітань для всіх працівників соціальної сфери висловили заступник голови районної ради Лариса Степаненко; заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман; голова районної організації ветеранів Тамара Резніченко; Торський сільський голова Тетяна Удовиченко, Новодмитрівський сільський голова Микола Яковлєв та Софіївський сільський голова Віктор Ярошович, від імені сільських рад району, також привітали всіх присутніх зі святом. Вони побажали всім присутнім міцного здоров’я, гарного настрою, щастя та благополуччя.

Також на святі були нагороджені переможці районного конкурсу «Кращій працівник року» в 2017 році у соціальній сфері.  У номінації «Милосердя — за покликом душі» переможцем стала Лариса Муковоз — соціальний працівник відділення соціальної допомоги на дому територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Костянтинівського району; у номінації «Кращий працівник управління праці та соціального захисту населення Костянтинівської райдержадміністрації» — Лариса Бойко — головной спеціаліст з питань персоналу відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Костянтинівської районної державної адміністрації; у номінації «Кращий соціальний працівник Костянтинівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області» — Дарина Курицина — головного спеціаліста відділу обслуговування громадян Костянтинівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області; у номінації «Кращий соціальний працівник в сфері реалізації сімейної політики» лауреатом стала Тетяна Вдовіченко — начальник відділу соціальної роботи Костянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Музичним подарунком для всіх присутніх на святі стали виступи учасників народного вокальний ансамблю «Калина» (с. Предтечине), Дарини Літвінової та Юрія Лосєва (районний відділ культури).

Фотоматеріал можливо переглянути в розділі «Фото».