День місцевого самоврядування

7 грудня 2018 року у приміщенні Костянтинівської районної ради пройшов захід, присвячений Дню місцевого самоврядування, в рамках районного партнерського проекту «Відкрита влада» між учнівським та місцевим самоврядуванням Костянтинівського району.

Цього року районну раду та райдержадміністрацію відвідали 20 представників учнівського самоврядування з семи закладів освіти району.
На початку заходу голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов та голова райдержадміністрації Наталія Виниченко привітали дітей зі святом та вручили Грамоти і Дипломи за активну участь в районних соціальних та патріотичних акціях.

Потім заступник голови районної ради Лариса Степаненко та керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік провели екскурсію для лідерів учнівського самоврядування закладів освіти району, під час якої учнів ознайомили з головними аспектах діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Після екскурсії були проведені зустрічі-адвайзери (консультації) та «Дублер-шоу «Діти при владі» з головою районної ради Олександром Оносовим, головою райдержадміністрації Наталією Виниченко, їх заступниками, представниками відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради.

По закінченню заходу відбулося обговорення у форматі «Opentalk». Під час засідання учні висловили свої враження щодо участі у проекті, подяку за співпрацю керівництву району. Деякі учні уже сьогодні визначилися з професією і висловили бажання та готовність працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Такі зустрічі надають впевненості, що є майбутнє у наших сел. А сільські діти – справжні патріоти своєї школи, громади, країни.

Фотоматериал можливо переглянути у розділі «Фото».