День Матері в Торському НВК

У ці травневі дні, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя — Свято Матері, а ще святкуємо й дуже важливе споріднене свято – День сім’ї.

Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка – матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим ! А наша любов до Матері – безмежна та вічна !

Напередодні Дня Матері, у Торському НВК було проведено цикл різноманітних масових заходів, які уславлюють матір та родину:

  • відеопривітання від учнів 3 класу;
  • арт-моб «Листівка дорогій матусі»
  • тематичні бесіди, години спілкування та виховні години.

«Для нас лиш б′ється ночами і днями єдине у світі – серце мами!» — під такою назвою була проведена зворушлива година спілкування для учнів 5-10 класів. Мартиненко Н.М., класний керівник 10 класу, розповіла учням про історію та традиції святкування Дня Матері в Україні та європейських країнах. Під час заходу було проведено інтерактивні вправи «Мікрофон», дітям треба було назвати епітети до слова «МАМА», «Розсипанка» — скласти прислів’я та приказки, пояснити їхнє значення. Взяли активну участь в обговоренні питань: «Що означає материнська любов?», «У чому вона виявляється?», «З чим можна порівняти любов матері?»

Виконуючи завдання діти порівнювали маму з квітками, підбирали ніжні слова, щоб висловити свою любов до мами. Під час спілкування з учнями звучали вислови видатних людей про жінку-матір, жінку – берегиню роду, лунали теплі щирі вірші та пісні про мам.

Дуже зворушливо учні сприйняли легенди «Материнське серце» та «Ангел на Землі».

Мама! Найдорожче слово в світі! Де б не був ти, що б не робив, назавжди вона твій шлях освітить ніжним серцем відданим тобі. Вклонімося, люди, матерям своїм, чиїм теплом навіки ми зігріті !!!