День Костянтинівського району

Головною подією в районі у п’ятницю 27 жовтня 2017 року стало святкування Дня Костянтинівського району, яке пройшло в Іванопільському будинку культури. У цьому році нашій малій батьківщині виповнилося ні багато ні мало — 78 років. А це ціла історія, починаючи з моменту його заснування і закінчуючи останніми змінами, що стосуються його адміністративно-територіального поділу.

День району — це свято єдиної родини. Яке дозволяє нам знову і знову звертатися до історії славного Костянтинівського району, згадати добрим словом тих, хто прославив його своєю працею, своєю творчістю, своїми подвигами на полях битв.

Всіх присутніх вітали зі святом голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко та голова районної ради Олександр Оносов. Вони побажали злагоди, міцного здоров’я, добробуту, тепла й затишку всім жителям району. Також очільники району вручили регалії Почесних громадян Костянтинівського району Михайлу Соболеву (за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, реформування та розвиток сільського господарства) та Віктору Перевознику (за вагомий внесок в реформування та розвиток освіти району).

На святкуванні Н.Виниченко та О.Оносов вручили Дипломи районної ради лауреатам відкритого фестивалю «Живі традиції мого села». Фестиваль — це мистецько-пошуковий захід, що проводився за ініціативи районної ради і був присвячений 85-річчю Донецької області та Дню Костянтинівського района. У фестивалі брали участь територіальні громади Костянтинівського району, організації, підприємства. Відкритий фестиваль проводився у таких номінаціях: історія мого села, традиції села, людина працею славиться (твори про людей, які зробили внесок в розвиток сільського населеного пункту: керівників, фахівців, рядових трудівників будь-якої галузі).

Жителів Костянтинівського району вітали гості свята – голова правління, генеральний директор ПАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат» Володимир Бречко;  представник гетьмана Українського козацтва в Донецькій області, генерал-полковнмк козацтва України Олександр Галушка; депутат обласної ради Сергій Чертков; Почесний громадянин Костянтинівського району Василь Гнап; секретар Іллінівської сільської ради Валентина Троян. Всі виступаючі говорили про великі трудові успіхи в районі, відкритість та простоту місцевих жителів і бажали благополуччя й процвітання.

Фотоматеріал можливо переглянути у розділі «Фото».