День хрещення Київської Русі-України. 

З 2008 року, враховуючи значення православних традицій в історії і розвитку українського суспільства, на підтримку ініціативи Національної ради з питань культури і духовності, Українського фонду культури, Української православної церкви, Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви та громадськості, Указом президента України День хрещення Київської Русі був оголошений державним святом України. Відзначається це свято 28 липня — у день пам’яті князя Володимира, завдяки якому Київська Русь у 988 році отримала хрещення.

Це свято означає спадкоємність тисячолітньої історії України, неподільність Українського народу, соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної держави.

 Православні традиції протягом століть міцно вкоренилися в Україні, дозволяючи народу рости духовно. В цей день проходять масові культурні, благодійні та богословські заходи. Їх основна мета — зміцнити в суспільній свідомості уявлення про хрещення Русі як про особливу історичну дату в житті слов’янських народів.

Шановні жителі та гості Костянтинівського району!

Районна рада щиро вітає вас у день цього світлого свята! Бажаємо, щоб свято хрещення Київської Русі примножило добробут в кожному домі, дало здоров’я на багато щасливих років, додало всім нам наснаги для подолання труднощів, надихнуло на добрі справи та примножило прагнення жити в мирі на рідній землі!

 

З повагою

Голова Костянтинівської районної ради

Олександр Оносов