День Гідності та Свободи

18-21 листопада 2019 року в Софіївському НВК відбувся ряд заходів до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Для учнів 5-9 класів день розпочався класними виховними годинами на тему: «Культура гідності» та «Свобода та відповідальність»

Учителі початкової школи провели патріотичні ранки  «День Гідності й Свободи – крок у Європу». Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі. Як підсумок — діти виготовили паперових журавликів як символ любові до України та намалювали малюнки на тему: «Моя країна – Україна!».

20 листопада  о 12 годині весь колектив нашого освітнього закладу приєднався до Всеукраїнської хвилини мовчання, присвяченої борцям за волю України.

Протягом тижня у коридорі школи була розгорнута фотовиставка «Революція Гідності. Як це було», яка діятиме до кінця листопада. Шкільна бібліотека підготувала книжкову експозицію «Україна: незалежність, гідність, свобода».

Для учнів 10-11 класів пройшла  година державності  «Герої не вмирають». Учні обговорювали та аналізували фотознімки із серії «Небесна сотня» та «Зима, що нас змінила», які були представлені на виставці; малювали свій власний символ гідності та свободи; висловлювали побажання своїй Батьківщині, заповнюючи карту «Я бажаю Україні….».

У закладі панувала атмосфера піднесеності, гордості за свою країну та її народ. Тож, підсумком дня став флешмоб зі спільного виконання Гімну України.